Odkrywamy Talenty

Turlamy i obliczamy - zajęcia rozwijające z wykorzystaniem gier planszowych

Zajęcia bazują na wykorzystywaniu gier planszowych w edukacji. Rozgrywki organizowane są w grupach 4–6 osobowych w zależności od gier. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy i taktykę różnych gier planszowych, a także ukierunkowywane są na własny sposób myślenia. Zajęcia mają być bodźcem do naturalnego treningu matematycznego i myślenia logicznego. W trakcie wspólnego spędzania czasu dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne, uczą się grania i współdziałania, przestrzegania reguł oraz przewidywania i podejmowania własnych decyzji. Zajęcia są formą aktywnego spędzania wolnego czasu, stanowią alternatywę gier komputerowych.

Koło odbywa się w każdy czwartek od godziny 7:30 do 8:15 w sali 32 w towarzystwie pani Milena Jarzynka.

Chętnych serdecznie zapraszamy!

Turlamy i obliczamy   Turlamy i obliczamy