Wiosna w Niebieskiej Sukience

W marcu 2014 r. Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie ogłosiła międzyświetlicowy konkurs plastyczny pod tytułem „Wiosna w niebieskiej sukience”.

Konkurs zorganizowali p. Jolanta Bieniek, p. Dagmara Kowalska, p. Jolanta Roszkowska, p. Danuta Dudko, p. Adam Zmysłowski.

Prace płaskie, wykonane dowolną techniką(format A3) należało dostarczyć do dnia 21.03.2014 r. do sali nr 8 świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie.

Zaproszenie do udziału w naszym konkursie przyjęły świetlice ze Szkoły Podstawowej Nr 2, Szkoły Podstawowej Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 7, Szkoły Podstawowej Nr 10, Szkoły Podstawowej Nr 15, Szkoły Podstawowej Nr 19, Szkoły Podstawowej Nr 25, Szkoły Podstawowej Nr 29, Szkoły Podstawowej Nr 30 i Państwowa Szkoła Muzyczna.

Prace indywidualne, płaskie – „Wiosna w niebieskiej sukience”, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów wykonali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli świetlicy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dnia 25.03.2014 r.

Pierwsze miejsce zdobyła - Szkoła Podstawowa Nr 29

Drugie miejsce zdobyła - Szkoła Podstawowa Nr 7