sto lat niepodlgłej

Sto laurek na setną rocznicę odzyskania niepodległości

Z okazji ŚWIĘTA 11LISTOPADA zespół polonistów zorganizował konkurs "Sto laurek na setną rocznicę odzyskania niepodległości". Jego celem było podkreślenie wartości patriotycznych oraz pogłębienie świadomości historycznej uczniów. Laurki mogły zawierać życzenia dla Polski lub dowolne cytaty o tematyce patriotycznej. Wpłynęło 97 prac. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

• I MIEJSCE: Julia Opońska V a
  • II MIEJSCE: Weronika Lipińska IV a, Zofia Stackiewicz VI a
  • III MIEJSCE: Maciej Rudnicki V a, Jakub Dalecki IV e

Ponadto wyróżniono prace: Jacka Puszkara z Vc, Leny Łaszkiewicz z Vd, Samuela Wróblewskiego z V f.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie pięknych prac i zaangażowanie.

Katarzyna Wróblewska-Dziugiewicz

Sto laurek na setną rocznicę odzyskania niepodległości   Sto laurek na setną rocznicę odzyskania niepodległości