zamknij[x]

Dodatkowe zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3                

im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie

 

Rodzaj zajęć prowadzonych w wymiarze 1 godz. raz w tygodniu

Dzień tygodnia

sala

Nauczyciel prowadzący

Koło polonistyczne dla klas VI.

Wtorek , 14.40

 

Marta Jaworska-Kret

Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas VII.

Wtorek, 15.30

 

Marta Jaworska-Kret

Zajęcia wspierające z języka polskiego dla klas VI.

Poniedziałek VIc, VId       13.50

Piątek VI a, VIb, VIc  13.50

 

24

 

Katarzyna Kur

Koło polonistyczne dla klas IV

Czwartek , 14.30

2

Emilia Janowska

·         Koło szachowe

·         „Z szachami na Ty”.

czwartek  8.50

poniedziałek  13.20

33

4

Danuta Dutko

Koła polonistyczne dla klas V

Poniedziałek  14.40

25

Jolanta Kołowska

Zajęcia wspomagające z historii IV-VII.

Wtorek  14.40

23

Katarzyna Świątkowska

Zajęcia rozwijające z historii IV-VII.

Środa, 13.50

24

Katarzyna Świątkowska

Zajęcia wspomagające z języka polskiego.

Czwartek Va i Vb, Vd  13.50

Czwartek VIIa, 14.40

 

25

 

Katarzyna      Wróblewska-Dziugiewicz

Zajęcia wspierające z języka polskiego.

Środa IV a,b,c; 8.50

03

Jolanta Kołowska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Czwartek IV d,e,f; 14.40

24

Marta Jawoeska-Kret

Zajęcia wspierające z języka angielskiego.

Czwartek IV a,b,f; 8.50

02

Izabela Żuk-Żdziarska

Zajęcia wspierając  z języka angielskiego.

Środa VII a,c; 14.40

20

Bartosz Cierach

Zajęcia wspierające z języka angielskiego.

Środa IVc,de; 8.00

Piątek VII b,d; 14.40

20

Beata Winciun-Dubaanowska

Zajęcia wspierające z matematyki klas V

Poniedziałek V; 13.50;

Wtorek    13.50

3

 

2

Łukasz Różak

Koło matematyczne dla klas V

Poniedziałek  13.50

2

Beata Aszkiełowicz

Zajęcia wspierające z matematyki dla klas VI b, d

Wtorek    13.50

03

Beata Aszkiełowicz

Koło matematyczne dla klas VI

Czwartek  13.50

4

Honorata Lasota

Koło matematyczne dla klas VII

Wtorek   14.40

2

Agata Mackun

Zajęcia wspierające fizyki dla klas VII

Czwartek  13.50

1

Agata Mackun

Koło matematyczne dla klas IV

Wtorek  8.50

36

Barbara Jędryszczak

Zajęcia wspierające z matematyki dla klas VIc

Czwartek  14.40

4

Honorata Lasota

Koło języka angielskiego dla klas VII

Wtorek   14.40

21

Bartosz Cierach

Zabawa z językiem angielskim w klasa I-III

Wtorek  9.45,

Czwartek  11.40

2

Wioletta Rymkiewicz

Koło języka angielskiego dla klas IV

Środa  14.40

4

Michał Wawrzyński

Zajęcia wspierające z języka niemieckiego

Piątek  14.40

14

Krzysztof Ostrowski

SKS – piłka nożna

Wtorek 13.30

 

Krzysztof Ostrowski

Gimnastyka korekcyjna IIa

Wtorek  9.45

 

Zmysłowski Adam

Koło przyrodnicze dla klas IV

Środa  8.50

34

Małgorzata Osińska

Zajęcia wspierające z biologii i chemii

Środa  14.40

34

Małgorzata Osińska

Zajęcia wspierające z przyrody dla klas VI

Czwartek  13.50

33

Małgorzata Tuszyńska

Koło turystyczne

1 w miesiącu

 

Małgorzata Tuszyńska

Zajęcia wspierające z przyrody dla klas IV

Wtorek  14.40

33

Ewa Kaczmarczyk

Zajęcia wspierające z przyrody dla klas V

Poniedziałek  13.50

35

Ewa Kaczmarczyk

Zajęcia sportowe- tenis stołowy

Środa 8.00

Św 2

Bogdan Olak

SKS- siatkówka

Wtorek   13.50;

Czwartek  13.50

 

Bogdan Olak

Gimnastyka korekcyjna  kl. III b

Czwartek 11.40

 

Maria Pietkiewicz

SKS - koszykówka

Środa 14.40

 

Maria Pietkiewicz

Gimnastyka korekcyjna kl.  IIIe

Wtorek 8.50

 

 

Barbara Kukielska

Gimnastyka korekcyjna III f

Środa 12.30

 

 

Barbara Kukielska

Zajęcia wspierające z historii.

Poniedziałek 14.40

 

23

Daniel Kotyrba

Szkolna telewizja.

Raz w tygodniu

 

 

Daniel Kotyrba

Konsultacje informatyczne.

Poniedziałek 14.40

 

21

Borowski Grzegorz

Konsultacje informatyczne.

Piątek 13.50

 

21

Borowski Grzegorz

Koło plastyczne

Wtorek 14.40

 

16

Urszula Mozol

Zajęcia wspierające dla kl. VI b

Czwartek 14.40

 

16

Urszula Mozol

Doskonalenie techniki jazdy rowerem.

Wtorek  14.40

 

Paweł Szustkiewicz

 

Zajęcia wspierające

Wtorek 10.30

 

czytelnia

Izabela Chybowska

Zajęcia wspierające

Czwartek 11.25

 

 

Izabela Chybowska

Zajęcia wspierające

Wtorek 11.25

czytelnia

Ewa Lebiedowicz

 

Zajęcia wspierające

Środa  11.25

czytelnia

Ewa Lebiedowicz

 

Zajęcia wspierające

Piątek 11.25

 

18

Hanna Tyllo

 

 

Koło ekologiczne

Piątek 12.15

 

18

Lub park

Hanna Tyllo

 

Zajęcia wspierające

Czwartek    11.25

 

 

Anida  Styraniec-Łapa

Koło turystyczne

Piątek  10.30

 

 

Anida Styraniec-Łapa

Koło matematyczne

Czwartek  9.40

 

 

Grażyna Obrębska

Koło turystyczne

 

 

 

Grażyna Obrębska

Zajęcia wspomagające

Środa 12.15

 

 

18

Magdalena Przybylska

Zajęcia wspomagające

Czwartek  13.15

 

 

Magdalena Przybylska

Koło teatralne- „Zabawa w teatr”

Poniedziałek  10.30

2-s. gim

Adrianna Skwarczyńska

Koło matematyczne

Poniedziałek  11.30

 

Adrianna Skwarczyńska

Koło matematyczne

Środa   11.25

 

 

Marzena Wiecierzycka

Koło turystyczne

Sobota

 

 

Marzena Wiecierzycka

Zajęcia wspierające

Poniedziałek 10.30

 

 

Hanna Salej

Zajęcia muzyczne

środa  10.30

 

 

Hanna Salej

Zajęcia wspomagające

Poniedziałek  11.25

czytelnia

Wioleta Stempel

Koło matematyczne

Wtorek  13.20

 

 17

Wioleta Stempel

Koło matematyczne

Poniedziałek  11.25

 

czytelnia

Karolina Gaweł

Zajęcia wspomagające

Czwartek  11.25

 

czytelnia

Karolina Gaweł

Koło matematyczne

Piątek   11.25

 

czytelnia

Milena Jarzynka

Zajęcia wspomagające

Czwartek  12.15

 

czytelnia

Milena Jarzynka

Koło języka francuskiego

Wtorek13.50

Piątek 13.50

 

14

1

Łucja Szurmiej

SKS - LA

Wtorek  12.30

 

 

Barbara Kukielska

Koło turystyczne

Soboty

 

 

Adrianna Skwarczyńska

Zajęcia rozwijające funkcje percepcyjno-motoryczne

Poniedziałek 15.05-15.35           – kl. 7a;

Czwartek 14.35-15.05 – kl. 7b, 7d

 

32

 

E. Dziełak

 

 

 

Zajęcia rozwijające komunikację językową

 

 

Poniedziałek   8.15-8.45;

Czwartek       12.25-12.55;

Piątek              13.30 – 14.00

 

 

 

36

 

 

 

D. Kowalska

„Janko Muzykant” – koło muzyczne

 

Piątek 13.30

 

Adam Zmysłowski

„Mali Artyści” - rękodzieło

 

Piątek 7.30-8.30

02

Jolanta Zielińska

Klanza wita czyli rozwijające zajęcia z chustą animacyjną .

 

Wtorek  11.15 -13.15

2- s. gim

Milena Jarzynka

Zajęcia rozwijające i poszerzające ogólne kompetencje matematyczne „Kangurek.

 

Czwartek 9.40

14

Izabela Chybowska

Program zajęć językowo-kulinarnych dla klas III – English In The Kichen

 

Poniedziałek  12.10

02

Marzena Wiecierzycka

Zabawy rytmiczne dla  dzieci

- świetlica klasy I.

Wtorek 13.45

Czwartek 9.45

2 –s.gim.

D. Niedzwiecka

Zajęcia wspierające z j. angielskiego

Wtorek 14.40

20

I.  Żuk-Ździarska

Zajęcia wspierające z j. angielskiego

 

Czwartek 9.40

Środa 13.20

2- s.gim

M. Konraktowicz

Zajęcia turystyczne kl.VIb we współpracy z PTTK

Soboty

 

M. Śmieszna

SK Car.

wg potrzeb

 

J. Kowalska

SK Car.

wg potrzeb

 

A. Marcinkiewicz

Gimnastyka korekcyjna Ia

Poniedziałek 10.30

 

I. Chybowska

Gimnastyka korekcyjna  Id

Wtorek 11.25

 

I. Chybowska

Zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci św.

Poniedziałek 15.00-15.45    Środa 9.45-10.30

01

2

A. Dudek

Zajęcia teatralne dla dzieci św.

Piątek 9.30-11.00

7

M. Szabracka

 

Zajęcia ruchowe dla dzieci św.

 

Poniedziałek 13.00-13.45

Środa 14.00-14.45

 

2

 

G Bujnik

Zajęcia plastyczne dla dzieci św.

Środa 15.15-16.00

 

J. Duczek

Zajęcia z chustą animacyjną dla dzieci św.

Poniedziałek 9.30-11.00

7

J. Zielińska

Zajęcia czytelnicze dla dzieci św.

Wtorek 9.30-10.30

Piątek 11.45-12.15

7

E. Wołosewicz-Tabaka