powrót do strony głównej
Laureaci i finali¶ci wojewódzkich konkursów przedmiotowych
ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Olsztynie

Rok szkolny 2016/2017

Wiktoria Pierednik
otrzymała tytuł laureata
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego
Małgorzata Sobania
otrzymała tytuł laureata
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego
Katarzyna Bielakow
uzyskała tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego
Michał Gryglicki
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Szymon Orłowski
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Laura Julita Romanik
uzyskała tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Paweł Strepikowski
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Miłosz Edgar Sobolewski
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki

 

Rok szkolny 2015/2016

Maciej Curulak
otrzymał tytuł laureata
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Mateusz Surdykowski
otrzymał tytuł laureata
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
oraz tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego
Oliwia Zdunek
otrzymała tytuł laureata
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego
Wojciech Korejwo
uzyskał tytuł laureata
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Olga Irena Kunicka
otrzymała tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego
Adam Cymcyk
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Paweł Strepikowski
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki
Miłosz Siudak
uzyskał tytuł finalisty
w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

 

Rok szkolny 2014/2015

Konkurs Matematyczny
laureaci
• Curulak Maciej V c
• Skała Piotr VI b
• Molga Magdalena VI b
• Wasilewski Mateusz VI b
finali¶ci
• Matys Aleksander VI a
• Rozumowicz Julia KingaVI a
• Trzaska Aleksandra VI d
• Salej Adam VI a
Konkurs Języka Polskiego
laureaci
• Pieczarka Ewa Sławomira VI c
• Rozumowicz Julia Kinga VI a
finali¶ci
• Skała Piotr VI b
Konkurs Języka Angielskiego
laureaci
• Matys Aleksander VI a
• Fryszkowska Alicja VI b
• Rozumowicz Julia Kinga VI a
• Salej Adam VI a
finali¶ci
• Niebielska Jagna VI a
• Żuk Aleksander VI b
• Kiński Bartosz VI b
• Górny Konrad VI a
• Surdykowski Mateusz V d
Konkurs Przyrodniczy
laureaci
• Molga Magdalena VI b
finali¶ci
• Rozumowicz Julia Kinga VI a

 

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Rok szkolny 2009/2010
Rok szkolny 2008/2009

powrót do strony głównej