ROK SZKOLNY 2018/2019

lista wydarzeń 2018/2019

Spotkanie z olimpijczykiem Markiem Jóźwikiem - 24.10.2018 r.

Dnia 24 października klasa V d z panią Barbarą Kukielską odwiedziła olsztyńskie Muzeum Sportu. Uczniowie mogli zobaczyć zdjęcia oraz pamiątki olimpijczyków z naszego regionu. W tym dniu odbyło się również spotkanie z olimpijczykiem Markiem Jóźwikiem. Marek Jóźwik to były lekkoatleta, jego koronną konkurencją był bieg na 110 metrów przez płotki. Reprezentował kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium.

Obecnie jest sprawozdawcą zawodów sportowych transmitowanych przez Telewizję Polską i Polsat Sport. Podczas przeprowadzonego wywiadu uczniowie dowiedzieli się o początkach kariery sportowej gościa i jego obecnej pracy. Na zakończenie wywiadu można było zadać pytania, otrzymać autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie z olimpijczykiem   Spotkanie z olimpijczykiem

Spotkanie z olimpijczykiem