ROK SZKOLNY 2018/2019

lista wydarzeń 2018/2019

Noc w szkole - 12.10.2018 r.

Dnia 12 października klasa IV g spotkała się w szkole, aby wspólnie spędzić piątkowy wieczór oraz przeżyć nietuzinkową noc, właśnie w szkole. Późne popołudnie minęło nam na intensywnej pracy w grupach. Uczniowie po odszukaniu kopert z zadaniami, z zapałem wzięli się do pracy. Wynikiem były ułożone puzzle, dwa plakaty mówiące o historii koszykówki w Polsce i na świecie. Zadaniem budzącym największe emocje było konstruowanie „jajkodromu”. Po tak wzmożonej pracy nadszedł czas na zasłużony relaks. Wśród wybuchów śmiechu obejrzeliśmy kilka przygód poczciwego Jasia Fasoli. O godzinie 21.30 chłopcy, pod okiem trenera, rozegrali nocny mecz koszykówki. Duch zdrowej rywalizacji odezwał się w naszych młodych sportowcach, co zaowocowało wspaniałym widowiskiem. Po meczu był czas na kolację i toaletę wieczorną. Następnego dnia po śniadaniu, uczniowie powrócili do swych domów. Był to niezwykły początek weekendu!

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Noc w szkole

Noc w szkole   Noc w szkole