ROK SZKOLNY 2018/2019

lista wydarzeń 2018/2019

VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej Olsztyńskich Szkół Podstawowych - 8.11.2018 r.

8 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej Olsztyńskich Szkół Podstawowych pod patronatem Prezydenta Olsztyna oraz Instytutu Pamięci Narodowej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 im. Orła Białego. W kategorii solistów wystąpiła Liwia Śmiarowska z klasy VI D, która zaśpiewała piosenkę pod tytułem „Modlitwa obozowa”. W kategorii zespoły naszą szkołę reprezentowali Michał Balcerowski z klasy IV E i Dawid Ołdakowski z klasy IV G. Chłopcy wykonali piosenkę „Pałacyk Michła”. W tej edycji konkursu udało nam się zdobyć III miejsce w kategorii zespoły. Za udział w konkursie uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Za miłą muzyczną współpracę i reprezentowanie naszej szkoły dziękuje Adam Zmysłowski .

VII  Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej Olsztyńskich Szkół Podstawowych