ROK SZKOLNY 2014/2015

lista wydarzeń 2014/2015

Międzyszkolny Konkurs Piosenki "¦piewamy - Latamy" - 20.05.2015 r.

20 maja w naszej szkole odbyła się druga edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki: „¦piewamy - Latamy” skierowanego do uczniów klas IV – VI olsztyńskich szkół podstawowych. Nagrod± główn± był puchar Pani Dyrektor SP3 i lot szybowcem nad Olsztynem. Miło nam było go¶cić uczniów z czterech placówek wraz ze swoimi opiekunami.

Uczestnicy konkursu:
  • Niepubliczna Szkoła „Absolwent” – Agata Krankowska, Tolek Lipski (opiekun pani Monika Tengowska),
  • Katolicka Szkoła Podstawowa im. ¦więtej Rodziny – Anna Giergowska, Anastazja Maci±g (opiekun Anna Szybanow)
  • Szkoła Podstawowa nr 7 – Zuzanna Szukuć, Aleksandra Chudzik (opiekun pani Małgorzata Andrzejewska),
  • Szkoła Podstawowa nr 18 – Anna D±browska ( opiekun Grzegorz Ciećwierz)
  • Szkoła Podstawowa nr 3 – Julia Kryczka, Kamila Wajda, Igod Jarmoła, Tomasz Stasiewicz (opiekun pan Adam Zmysłowski).

Główn± nagrodę zdobyła Kamila Wajda z naszej szkoły. Wykonanie piosenki „W czasie deszczu dzieci się nudz±” spodobało się nie tylko jury, w którym zasiedli wszyscy opiekunowie uczestników konkursu ale również publiczno¶ci. W przyszłym roku szkolnym czeka nas trzecia odsłona imprezy, na któr± już teraz serdecznie zapraszamy.