Szkolny Festiwal Karaoke 2012
powrót do strony głównej

21 marca 2012 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Festiwalu Karaoke. Występy poprzedzone były wcześniejszymi eliminacjami, w wyniku których do imprezy zakwalifikowało się 16 uczniów.
W festiwalu wzięło udział 15 dziewcząt z klas IV-VI. Jury w składzie: Pani Adrianna Skwarczyńska, Pani Katarzyna Kur i Pani Elżbieta Jabłońska oceniało uczestniczki i przyznało trzy wyróżnienia. Pierwsze z nich trafiło do Sandry Bakuły z klasy IV c, drugie do Natalii Gieroim z klasy VI b, a trzecie zdobyła Marta Ziemacka, która reprezentowała klasę V b. Trzecie miejsce w rywalizacji na największy talent muzyczny zdobyła Anna Ged z klasy V c, miejsce drugie Oliwia Kalata z klasy IV c, a zaszczytne miejsce pierwsze przypadło Alicji Gura z klasy IV b.
Wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe upominki, które ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!!! Laureatki trzech pierwszych miejsc będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Festiwalu Karaoke.
Imprezę przygotowali Pan Grzegorz Borowski i Pan Adam Zmysłowski.

Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię