Happy Halloween 2007

Dnia 24 października 2007 r. uczniowie nauczania zintegrowanego obejrzeli przedstawienie Happy Halloween. Zostało ono przygotowane przez uczniów klasy VI A pod kierunkiem nauczyciela j. angielskiego – p. Izabeli Żuk – Zdziarskiej. Mali widzowie poznali tradycje i zwyczaje święta Halloween, a także wzięli udział w konkursie na najlepszy śmiech czarownicy.

Dnia 30 października 2007 r. uczniowie klas starszych wzięli udział w imprezie szkolnej Halloween Party. Organizatorami zabawy byli nauczyciele: p. Izabela Żuk – Zdziarska i p. Tomasz Rusak z klasami V b i VI a. W programie znalazły się różnorodne atrakcje, np. konkursy „apple bobing”, wybory mistress i mistetr’a balu, pokazy taneczne, kostiumów i masek, przedstawienie ukazujące zwyczaje Halloween i dyskoteka. Wszyscy wspaniale się bawili w towarzystwie duchów, straszydeł, maszkarad czy szkieletów.