Dzień Szkoły bez Przemocy w SP 3
powrót do strony głównej

Dnia 18 czerwca 2012 r. obchodziliśmy "Dzień Szkoły bez Przemocy". Apel odbył się w dwóch częściach, dla klas I-III i IV-VI.
Uczniowie mieli za zadanie przedstawić scenki poprawnego zachowania w różnych miejscach w szkole, prezentowali przygotowane piosenki na temat szkoły bez przemocy oraz uczestniczyli w konkursie na hasło i plakat. Przed apelem każdy nauczyciel na godzinie wychowawczej przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznej szkoły według proponowanych scenariuszy.
Celem przedsięwzięcia było przypomnienie i utrwalenie prawidłowych zachowań i postaw, wzajemnego szacunku i tolerancji oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów i sporów w sposób minimalizujący zjawisko przemocy i agresji.

Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię