Indywidualne biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Olsztyna
powrót do strony głównej

23.09.10r. odbyły się indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Olsztyna.
Uczniowie naszej szkoły w licznym składzie brali udział w tych zawodach.
Dziewczęta z kl. V-VI biegały na dystansie 800m. Chłopcy z kl. V-VI na 1000 m. Dziewczęta z kl. IV na 600 m.
Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie: Agnieszka Kundo IV b, Malwina Banach VI a, Daniel Grzybowski VI d.
Dalsze miejsca zajeli: Ola Mach IV b, Ada Kalinowska IV b, Paulina Banul IV b, Piotr Białczak V c, Dawid Kos VI b, Agata Kajzer IV d, Asia Cieszyńska VI d, Sandra Januszko VI d, Marek Kalinowski VI d, Wiktoria Żuchniewicz VI d, Beniamin Żuchniewicz V c, Anita Olber IV b, Dominik Mięsiak V a, Kamil Poleszak VI d, Izabela Jotel VI c, Nikola Kowalska VI c.

Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię