Sztafetowe biegi przełajowe klas IV i V
powrót do strony głównej

Dnia 22.04.2013 odbyły się mieszane biegi sztafetowe na terenach zielonych OSIR w Olsztynie, przy pływalni na ul. Głowackiego.

O godzinie 10 biegły klasy IV. W każdej drużynie było 5 chłopców i 5 dziewczynek. Po nas o 10:15 biegły klasy V. O 10:30 odbyło się wręczenie nagród dla klas IV a o 11.00 dla klas V. Naszą opiekunką była pani Barbara Kukielska. Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową numer 3 liczyła po 10 osób z IV i V klas.

Reprezentacja SP 3

KlasaIV

Klasa V

Wydawało mi się, że to łatwe zawody „Phi 500m ” te „Phi” mi się strasznie boleśnie odbiło. Nie czułem się zbyt dobrze i wydaje mi się, że nie tylko ja się źle czułem. Rozgrzewka jak rozgrzewka: bez emocji. Myślałem, że moje zadanie będzie łatwiejsze, tylko dobiec do mety. Rozumiem jak to jest widzieć „swoich” dopingujących cię, a ty truchtasz, biegniesz ostatkiem swoich sił. Czujesz się jak ten stół z powyłamywanymi nogami. Jednak jestem zadowolony, że mogłem pobiec. I tak nadeszła moja kolej. Start był prosty, a najgorszy okazał się pierwszy zakręt i… dzida do mety sprintem w kawałkach i dysząc, jak parowóz dobiegłem do mety. A kiedy już miałem czas na odpoczynek, położyłem się. A po powrocie z pucharami za dwa II miejsca (4 i 5 klasa) otrzymaliśmy gratulacje od pani dyrektor.

Adam Kucza
22.04.2013