Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół olsztyńskich
powrót do strony głównej

Godzina 9.30 spotkaliśmy się jak zwykle w sali gimnastycznej. Pani Barbara Kukielska udzieliła nam wskazówek dotyczących biegu. Dostaliśmy koszulki i wyszliśmy przed szkołę. Czekając na panią Barbarę zrobiliśmy zdjęcia grupowe. Truchtem pobiegliśmy na miejsce zawodów, które odbywały się przy Hali Urania. O godz. 10.10 byłyśmy ustawione już na starcie wśród 67 innych dziewczyn reprezentujących olsztyńskie szkoły podstawowe: Natalia Gieroim, Monika Maciejewska, Justyna Michalak i Marta Pieczarka.
START!!! Gwizdek sędziego rozpoczął wyścig na 800m.
Było mało miejsca na wyprzedzanie. Start nie zapowiadał się najlepiej. Dawałyśmy z siebie jak zwykle wszystko.
Na metę 6-a dobiegła Monika Maciejewska, następnie ledwo przeciskając się przez tłum dziewczyn , jako 13-a Natalia Gieroim, 23 miejsce zajęła Justyna Michalak, oraz 44 Marta Pieczarka.
Godzina 10.30 chłopcy ustawieni na linii startowej wystartowali jest ich 83. Dominik Mięsiak na początku biegu był na 10 pozycji lecz szybko przesunął się na prowadzenie. Dominik zakończył bieg na 4 miejscu, Hubert Omelańczuk zajął 28 miejsce. Zmęczeni i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły, a następnie pochwaliliśmy się pani Dyrektor. I tak zakończyliśmy pełne wrażeń zawody.
Gratulujemy zawodnikom!!!
Natalia Gieroim oraz Monika Maciejewska z 6b

Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię Kliknij, aby uruchomić fotogalerię