PROGRAM 3xTAK!
BEZPIECZEŃSTWO-KULTURA-SZACUNEK
POWRÓT

W dniach 17 i 18 maja 2006 r. odbyły się apele dla klas O – III i IV – VI, podsumowujące PROGRAM 3xTAK! BEZPIECZEŃSTWO-KULTURA-SZACUNEK realizowany w naszej szkole od 20 marca 2006 r.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i mieli okazję zaprezentować na apelu swoje prace. Uczniowie klas V odczytali swoje wiersze, a klasa IV e przedstawiła najciekawszą scenkę dramową.
Dzieci pod opieką p. Elżbiety Wołosewicz – Tabaka przedstawiły sztukę pt. „Ty też byłeś mały”.

FOTOGALERIA >>>

Rozstrzygnięcie konkursów w klasach IV – VI


Konkurs plastyczny dla klas VI

I miejsce - Paulina Krzysztanowska kl. VI c i Mariusz Raczyk kl. VI c
II miejsce - Paweł Dobrzeniecki kl. VI a i Sylwia Perduta kl. VI b
III miejsce - Klaudia Reddig kl. VI b i Marta Młotkowska kl. VI d


Konkurs literacki dla klas V

• w kategorii wiersz
I miejsce - Wojciech Kobus kl. Kl. V b
II miejsce - Magdalena Spurek kl. V b
III miejsce - Agata Szynkowska kl. V e

• w kategorii opowiadanie
wyróżniono pracę Przemka Kowalskiego kl. V b


Konkurs na najciekawszą gazetką ścienną dla klas O - VI

I miejsce - świetlica szkolna
II miejsce - kl. IV a
III miejsce - kl. V e


Konkurs na najciekawszą scenką dramową dla klas IV

wyróżniono klasę IV e


Trzydniowa akcja „Klasa najciszej pracująca w szkole” dla klas IV –VI

Klasa VI a i VI c


Rozstrzygnięcie konkursów w klasach O – III


Konkurs plastyczny dla klas I i II

Wyróżnieni uczniowie:
1. Paulina Zmorek kl. I b
2. Daria Ostrówka kl. I b
3. Michalina Błaszczak I a
4. Ania Sroka kl. I a
5. Oliwia Kras kl. I a
6. Sara Stecka kl. II a
7. Maja Prokopowicz kl. II a
8. Magda Szmatowicz kl. II b
9. Michał Szortak kl. II b
10. Katarzyna Zakrzewska kl. II d
11. Ania Czaplińska kl. II d
12. Przemek Szatanek kl. II d


Konkurs literacki dla klas V

• w kategorii wiersz
I miejsce - Mateusz Zalewski kl. III c
Ida Sielska kl. III e
Paweł Trubiło III e

• w kategorii opowiadanie
I miejsce - Sylwia Okuniewska kl. III e
II miejsce - Magda Tkaczuk kl. III f
III miejsce - Edyta Michalska kl. III a


Konkurs na najciekawszą gazetką ścienną dla klas O - VI

I miejsce - świetlica szkolna
II miejsce - kl. IV a
III miejsce - kl. V e
wyróżniono klasę III c i „0” A i B

powrót do góry ^ powrót do góry ^
POWRÓT