Konkursy i imprezy szkolne
organizowane w roku szkolnym 2016/2017

Szkolny Konkurs „Mistrz gramatyki”

W maju podsumowany został konkurs „Mistrz gramatyki”, który odbywał się od lutego do kwietnia w comiesięcznych etapach. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności i poszerzenie wiedzy z zakresu nauki o języku, kształtowanie sprawności językowej oraz motywowanie uczniów do poznania zasad rządzących językiem polskim i stosowania ich w praktyce.

Co miesiąc zadaniem uczniów było rozwiązanie zadań gramatycznych ściśle związanych z podstawą programową dla danego etapu kształcenia. Do zmagań konkursowych przystąpili wszyscy uczniowie klas IV-VI.

WYNIKI:

MISTRZOWIE GRAMATYKI (KLASY CZWARTE):

JUSTYNA DUKAT IVC, DANIEL KOREJWO IVA, ANNA SZÓSTEK IVA

WYRÓŻNIENIA: Maciej Strepikowski IVc, Karolina Jankowska Vb, Zofia Zinkiewicz IVb, Wiktoria Kraszewska IV a, Gustaw Stanisławski IVa, Wiktoria Aleksandrowicz IV a

MISTRZ GRAMATYKI ( KLASY PIĄTE): ZUZANNA NISKA Vb

WYRÓŻNIENIA: Adam Zapiórkowski Va, Błażej Kalinowski Vc

MISTRZ GRAMATYKI (KLASY SZÓSTE): Laura Romanik VIb

WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Pierednik VIe, Inga Rozumowicz VIe, Katarzyna Bielakow VIb, Paweł Danowski VIa, Gabriela Jakończuk VIc

Katarzyna Wróblewska-Dziugiewicz