Edukacja wczesnoszkolna

Ziołowa Dolina - Dzień Chłopca

Dnia 23 września klasa II a i II c wybrały się w ramach Dnia Chłopca na wycieczkę do Ziołowej Doliny. Wyjście to połączone było ze świętem pieczonego ziemniaka oraz powitaniem jesieni. Dzieci zwiedziły gospodarstwo agroturystyczne. Poznały liczne zwierzęta hodowlane oraz dzikie. Rozpoznawały różnego rodzaju zioła. Podziwiały również sprzęt wojskowy z dawnych czasów. Odbyły podróż bryczką zaprzężoną w konie po lesie w celu poszukiwania oznak jesieni. Po odbytych wrażeniach zjadły smaczny domowej roboty rosół. Następnie bawiły się w zespołowe zabawy na świeżym powietrzu z animatorem. Po harcach zjadły z apetytem kiełbaski z ogniska i pieczonego ziemniaka. Po wielu wrażeniach wróciły do szkoły.

Ziołowa Dolina - Dzień Chłopca   Ziołowa Dolina - Dzień Chłopca