Edukacja wczesnoszkolna

Zabawy lekkoatletyczne

We wrześniu odbyły się kolejne zabawy lekkoatletyczne dla najmłodszych adeptów lekkiej atletyki. Tym razem na sali gimnastycznej naszej szkoły spotkały się dzieci z klas I a, II c i III e, które mogły zaznajomić się z podstawami królowej sportu. Nad sprawnym przeprowadzeniem eventu czuwała trener Małgorzata Polewacz, która przygotowała szereg interesujących konkurencji o charakterze sprawnościowo-zwinnościowym (warto wymienić chociażby bieg przez opony, przekładanie opony, bieg przez płotki, bieg z ringiem na głowie, toczenie piłki lekarskiej 1 kg). W zawodach uczestniczyło 73 dzieci (41 chłopców i 32 dziewczynki). Za sportową postawę i wzorowe pokonanie wszystkich konkurencji każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.