Edukacja wczesnoszkolna

Podaruj dzieciom gwiazdkę

„Podaruj dzieciom gwiazdkę” – pod tym hasłem w kl. 3f odbyły się warsztaty świąteczne, podczas których uczniowie wraz z rodzicami wykonywali kartki bożonarodzeniowe oraz paczki ze słodkim upominkiem dla wychowanków Domu Dziecka „Promyk” w Morągu. Cała akcja miała na celu okazanie serdeczności dla dzieciaków, które w tym okresie potrzebują nawet najmniejszych oznak wsparcia. Dom Dziecka jest objęty patronatem Kawalera Orderu Uśmiechu, p. Stanisława Kwiecińskiego, który jest patronem naszej szkoły. 22 grudnia delegacja klasowa, tj rodzice, uczniowie, Pan Stanisław Kwieciński oraz wychowawca Daria Niedzwiecka udali się do Morąga by wręczyć drobne upominki. Wzruszeń, życzeń a nawet łez w oku było wiele. Taka akcja organizowana przez kl. 3f na pewno nie obejdzie się bez echa i ponownie powtórzona zostanie w czerwcu z okazji Dnia Dziecka.