Edukacja wczesnoszkolna

Lekkoatletyka dla każdego 2016

Dnia 05.05.2016 r. w naszej szkole zorganizowane zostały zawody sportowe w ramach programu “Lekkoatletyka dla każdego”. Wzięły w nich udział klas I d, II e i III a. Mali adepci lekkiej atletyki z wielkim animuszem przystąpili do rywalizacji i przez blisko godzinę sprawdzali swoją sprawność fizyczną doskonale się przy tym bawiąc. Konkurencje z jakimi zmagały się dzieci to: sztafeta z przejściem przez oponę, bieg przez płotki, skoki dodawane, „zbieranie ziemniaków”, sztafeta, bieg przez opony. Po przeprowadzeniu rozgrzewki młodzi zawodnicy przystąpili do rywalizacji. Zabawa była dla wszystkich wyśmienita, widoczny był wkładany wysiłek na miarę indywidualnych możliwości. Zwyciężyli w tych zawodach wszyscy i opuszczając miejsce zmagań w wyśmienitym nastroju i z pamiątkowym dyplomem zapowiadali, iż stawią się na kolejne tego typu zawody.