zamknij [x]

Imprezy i konkursy w klasach I- III

 

Rodzaj imprezy

lub konkursu

Termin

Organizator

Konkurs plastyczny dla klas I- III

Bezpieczna droga do szkoły

wrzesień

E. Lebiedowicz

I. Chybowska

Pola Nadziei

 

październik

kwiecień

 

Koordynator:

G. Obremska

E.Wołosewicz -Tabaka

A. Styraniec-Łapa

M. Jarzynka

W. Stempel

Hanna Tyllo

I.Chybowska

Czy znasz swoje prawa?

październik

J. Młynarczyk

Kontraktowicz

Ślubowanie

październik

Wychowawcy klas I

Dekoracje:

       A.Dudek

       D. Kowalska

       n-le świetlicy

Projekt patriotyczny

 

 

 

Konkurs plastyczny

 

listopad

A. Skwarczyńska

M. Przybylska

M. Wiecierzycka

 

 

W. Stempel

I.Chybowska

 

 

Wieczornica

11 listopada w piosence i poezji

listopad

M. Wiecierzycka

A. Skwarczyńska

E.Wołosewicz- Tabaka

G. Obremska

H. Tyllo

 

 

Mikołajkowy turniej piłki nożnej

grudzień

Daniel Kotyrba

i wychowawcy klas

Warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i dzieci

grudzień

wychowawcy klas I-III

 

Szkolny konkurs języka angielskiego klas III

styczeń

J. Młynarczyk

 

Bal karnawałowy

 

styczeń

Dyrekcja szkoły,

wszyscy nauczyciele

dekoracje :

A. Dudek

D. Kowalska

n-le świetlicy

Międzyszkolny konkurs na stworzenie gry planszowej

 

 

luty

 

 

A.    Styraniec Łapa

M. Jarzynka

Konkurs j. polskiego dla klas II-III

 

Kwiecień

A.    Skwarczyńska

G. Obremska

E. Lebiedowicz

 

 

Konkurs recytatorski

 

kwiecień

M. Przybylska

I. Chybowska

G. Obremska

Festiwal piosenki

maj

A. Styraniec-Łapa

E. Wołosewicz-Tabaka

A. Skwarczyńska

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla klas III

marzec-kwiecień

I. Żuk

J. Młynarczyk

Konkurs matematyczny

kwiecień -maj

W. Stempel

M. Wiecierzycka

Konkurs piosenki angielskiej dla kl. I-III

maj-czerwiec

I. Żuk

J. Młynarczyk

 Dni Kultury i Zdrowia

czerwiec

n-le klas I- III

Dzień pustej klasy

czerwiec

wychowawcy klas I-III

 

Wspólne przerwy i organizacja akcji związanych z obrzędami i zwyczajami i świętami

cały rok

Mały samorząd szkolny pod opieką:

M. Wiecierzycka

M. Jarzynka

Szkolenie z pierwszej pomocy

marzec

H. Tyllo

E. Wołosewicz- Tabaka