zamknij [x]

Imprezy i konkursy w klasach  I- III

rok szklony 2016/2017

 

Rodzaj imprezy

lub konkursu

Termin

Organizator

 

Konkurs plastyczny dla klas I- III

Bezpieczna droga do szkoły

 

wrzesień

 

K. Gaweł

M. Jarzynka

 

 

 

 

Pola Nadziei

 

 

 

 

 

 

            

            październik

kwiecień

 

 

 

 

 

 

 

Koordynator:

G. Obremska

 

 

Czy znasz swoje prawa?

         październik

UNESCO-K.Nowicka

 

Ślubowanie

 

 

 październik

 

 

Nauczycielki klas I

 

 

 

 

Konkurs patriotyczny

 

 

 

listopad

 

A. Skwarczyńska

M. Przybylska

M. Wiecierzycka

11 listopada w piosence i poezji

listopad

M. Wiecierzycka

K. Gaweł

H.Salej

J.Zielińska

A. Skwarczyńska

Spartakiada przedszkolaka

grudzień

D. Niedzwiecka

 

E. Wołosewicz- Tabaka

 

Mikołajkowy turniej piłki nożnej

 

grudzień

 

J. Skała i wychowawcy klas I-III

 

Warsztaty bożonarodzeniowe dla rodziców i dzieci

grudzień

 

wychowawcy klas I-III

 

 

 

Bal karnawałowy

 

styczeń

 

Dyrekcja szkoły,

wszystkie nauczycielki,

 

 

Konkurs recytatorski

 

marzec

 

M. Przybylska

D. Niedzwiecka

G.Obremska

 

Konkurs na stworzenie gry planszowej

 

marzec

K. Gaweł

M. Jarzynka

 

 

 

Konkurs ortograficzny dla klas II-III

 

 

               kwiecień

 

A. Skwarczyńska

M.Wiecierzycka

 

Festiwal piosenki

            kwiecień  

A. Styraniec-Łapa

E. Wołosewicz-Tabaka

A.Skwarczyńska

D. Niedzwiecka

 

Konkurs języka angielskiego dla klas III

marzec-

kwiecień

 

J. Młynarczyk

K. Nowicka

 

 

 

 

 

Konkurs matematyczny

 

kwiecień -maj

W. Stempel

M.Wiecierzycka

        Konkurs mistrz języka polskiego dla klas II-III

 

 

              

 

                maj

 

 

 

 

 

I.Chybowska

D. Niedzwiecka

 

Konkurs piosenki angielskiej dla kl. I- III

maj- czerwiec

 

 

J. Młynarczyk

K.Nowicka

 

 

 

 

 

Spartakiada – Dni Zdrowia

 

maj- czerwiec

M. Przybylska

I. Chybowska

E. Lebiedowicz

A.Styraniec- Łapa

D. Niedzwiecka

 

E. Wołosewicz- Tabaka

Dzień pustej klasy

czerwiec

 

wychowawcy klas I-III

 

 

Wspólne przerwy i organizacja innych dni wynikających z kalendarza

 

cały rok

Mały samorząd szkolny pod opieką:

K. Gaweł

M. Jarzynki

 

Szkolenie i konkurs z pierwszej pomocy

cały rok

K. Gaweł

M. Jarzynka

E. Wołosewicz- Tabaka