Edukacja wczesnoszkolna

IX Szkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

5 maja odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki Dziecięcej. Uczniowie z klas I-III mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów, śpiewając wybrane przez siebie piosenki. W konkursie zaprezentowali się przedstawiciele 12 klas: Dawid Ołdakowski – II c, Zofia Kapiszka i Jakub Nakonieczny – II b, Ewa Kalamarz – I a, Aleksandra Sekścińska i Julia Kwiecińska – III f, Zuzanna Szczypińska – III b, Zuzanna Żabkiewicz – II f, Nikola Jastrzębowska – II a, Kaja Uzarska – III e, Michał Balcerowski – II e, Maria Draszkiewicz – III a, Natalia Myślenik – II d i Karol Przybylak z klasy IIId. Trzyosobowe jury w składzie p. Karolina Zabłotna, p. Daniel Rupiński i p. Konrad Jugielewic nie miało łatwego zadania, wyłaniając zwycięzców. Dzieci pokazały, że nie tylko potrafią pięknie śpiewać, ale również zaprezentować ciekawą choreografię i pomysłowość interpretacji. W trakcie obrad jury publiczność mogły wysłuchać dwóch pozakonkursowych występów uczniów klasy III d i III e oraz występów gości specjalnych czyli p. D. Rupińskiego i p. Konrada Jugielewica.

Następnie jury ogłosiło wyniki konkursu:

Serdecznie gratulujemy!