Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Konsultacje przedmiotowe z nauczycielami:

1.            Anna Szypulska – historia - kl. 4a, 4b, 4c, 5a, 6a, 7a, 7b, 7f, 8c, 8d - środa - od 15.30 - 16.30.

2.            Urszula Mozol – plastyka - klasy IV – VII - poniedziałek 17.00 - 17.45

3.            Paulina Domitrz – j. polski - klasa 6a, c, d i 4d– środa godz. 15.05

4.            Joanna Młynarczyk - język angielski dla klas 1-3- poniedziałek 15.10-15.40

5.            Beata Aszkiełowicz - matematyka - IVB, IVD, VIIB, VII D, VIIIB-czwartek 15.00- 16.00

6.            Paweł Szustkiewicz- technika -klasy IV-VI - środa godz. 15.05

7.            Małgorzata Osińska - chemia - klasa - 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 8a, 8b, 8c, 8d - fizyka - 8a, 8c - piątek godz. 14.15 - 15.15

8.            Agata Staniszewska - język polski klasy 6e, 7d, 7e, etyka - piątki ósma godzina lekcyjna (14:15).

9.            Izabela Żuk – język angielski – klasy 4c, 6g, 7a(gr), 7e, - środa 15.00 -15.45

10.        Maria Pietkiewicz - EDB - 8a, 8b, 8c, 8d - poniedziałek 15.00-16.00

11.        Daniel Kotyrba – historia – klasy 7d, 6g, 8a, 8b - środa 17.00-18.00

12.        Magdalena Florysiak - j. polski- klasy: VI g, VII c, VIII c, VIII d - poniedziałek 15.00

13.        Katarzyna Jaworska- wf - klasa 4D, 6A, 7E, 7F, 8C chłopcy- piątek godzina 16.00

14.        Elżbieta Wakszyńska - matematyka – klasy 4c, 6a, 7e- poniedziałek  15.00 - 15.45

15.        Marta Kontraktowicz-język angielski - klasy 6 A, B, E, F - środa godzina 13.25 do 14.10

16.        Katarzyna Wróblewska -Dziugiewicz - j. polski -kl. Vb, VIb-czwartek godz. 14.15- 15.00

17.        Karolina Bartczak - biologia - klasa 5a, 5b, 6g, 7a, 7b, 7c, 7d - czwartek godz. 17.00-17.45

18.        Mariusz Kosek - informatyka, historia, WOS, doradztwo zawodowe - klasa: 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 6g, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 8a, 8b, 8c, 8d - poniedziałek godz. 15:10

19.        Magdalena Kondracka – logopedia - piątki 9.05 do 10.05

20.        Krzysztof Ostrowski - język niemiecki - klasy: 7c, 7d, 7b (grupa1), 8a (grupa 1), 8b (grupa 1), 8c (grupa 1), 8d (grupa 1)

21.        Krzysztof Ostrowski - wf - klasa 4c - piątek - godz. 15-16

22.        Marta Jaworska-Kret- język polski kl. 7a, 7b, 5a, 4a- czwartek 14.15

23.        Maja Makiełkowska - język angielski - klasa 5a, 6d, 7bg2, 7f - piątek 14:15

24.        Grzegorz Borowski - informatyka - klasy: 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 7a, 7b, 7c, 7d, 7f, 8a, 8b, 8c, 8d – czwartek godz. 18.00 – 19.00

25.        Adam Zmysłowski - muzyka – piątek godz. 17.30 - 18.30

26.        Malgorzata Tuszyńska – biologia -poniedziałek-14.15-15.00

27.        Magdalena Sack - matematyka - klasa 5a, 6b, 6d, 6e, 6f, piątek, 13:15 - 14:15

28.        Łukasz Lukowski - historia - klasa 4d, 5b, 6b, 6c, 6d, 6e, 7c, geografia - klasa 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 6g - piątek godz. 14:15-15:00

29.        Adrian Surażyński - matematyka - klasa 5B, 7F - środa, godz. 14:30

30.        Różak Łukasz – matematyka - 4a, 7a, 7c, 8a, 8c - piątek 15:00 - 16:00

31.        Cezary Boguszewski – religia - klasy: 4b, 4c, 6e, 6f, 6g, 7e, 7f, 8d – poniedziałek godz. 17:00

32.        Katarzyna Kur – język polski – klasy: IVc, IVb, VIf, VII f - czwartek od 15.15 do 16.00

33.        Iwona Nowakowska – matematyka – klasy 6c, 6g – czwartek 15.05

34.        Jerzy Skała – wf – klasy 4b, 6f – czwartek  15.05

35.        Barbara Kukielska - wf- klasa 4a, 5b, 6c, 7d, 8c - poniedziałek godz. 15.00- 16.00