Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs pt. Zakładka do książki. Cieszył on się bardzo dużym zainteresowaniem, a jurorzy (uczniowie) mieli problem z wyborem tych najpiękniejszych. Ostateczne głosowanie wyłoniło zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęli: Jaremi Nowak kl. III c, Adam Szulich kl. III a, Artur Szulich kl VI d

Nagrodzeni uczniowie otrzymali książki, drobne upominki i lizaki.

Kolorowe zakładki wykonane przez naszych uczniów można było podziwiać na tablicy w holu szkoły.

Nauczyciele zaś mieli okazję powspominać czasy szkolne i przypomnieć sobie swoje ulubione książki z tamtych lat. Plakat z zapisanymi tytułami codziennie oblegali nasi uczniowie, z zaskoczeniem i zadziwieniem odczytując znane im tytuły książek.